Často kladené otázky

Pridať otázku do poradne
 

Po uplynutí 3 mesiacov od prvej registrácie, ktoré sú zdarma, sa registrácia predĺži automaticky, alebo nás budete kontaktovať?

Pred uplynutím 3 mesiacov od prvej registrácie Vás budeme kontaktovať a Vy si budete môcť vybrať z našich ponúkaných služieb a v registrácii pokračovať, alebo registráciu ukončíte.

Môžem si zaregistrovať len jeden objekt, alebo ich môže byť aj viac?

Je možné zaregistrovať si viacej objektov, podľa toho koľko ich prevádzkujete. Počet objektov nie je obmedzený a nemá vplyv ani na cenu za využívanie služby.

Napriek tomu, že som sa zaregistroval ako ubytovateľ, nie som zobrazený v katalógu ubytovateľov. V čom je chyba?

Na to, aby bol ubytovateľ zobrazený v katalógu ubytovateľov, je potrebné pridať objekt, resp. viacej objektov, ktoré prevádzkuje. Toto je potrebné urobiť  po prihlásení v - môj profil a potom pridať nový objekt.

Mailová adresa, ktorú je potrebné uviesť pri prvej registrácii, je zároveň aj adresou pre prijímanie mailov, alebo je ešte inde možnosť zadať mail pre korešpondenciu?

Áno, mailová adresa, ktorú uvediete pri prvej registrácii sa bude používať aj pre zasielanie mailov. Maily budete dostávať jedenkrát denne, keď sa vo Vami zvolenom regióne zaregistruje požiadavka na ubytovanie.

Ak by ste potrebovali zmeniť mailovú adresu, je potrebné kontaktovať prevádzkovateľa.


info info info info info info